CHWARSZCZANY!

Czas podsumować nasz Festiwal Machin Oblężniczych w Chwarszczanach. Podczas festiwalu zaprezentowaliśmy 10 machin oblężniczych! Był trebusz, perriere, dwie kusze wałowe, skorpion, taran, onager, miniatury bricoli, wieży oblężniczej i trebusza.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Bartoszowi Styszyńskiemu z Grodu Pobiedziska, Michałowi Michalskiemu z Grodu Santok oraz Łukaszowi Majerskiemu z Gniezna z całą jego rodzinką, którzy pomimo przygód po drodze dali radę dojechać nad ranem... :)
 
Dziękujemy Robertowi M. Jurdze za wspaniały wykład na temat machin. Pomimo kilku niespodzianek daliśmy radę! :D

 
Serdeczne podziękowania dla całej rodzinki Leszka i Magdy Niedzielów ze Szczecina. Świetnie prezentowaliście się w strojach historycznych! Mam nadzieje, że będziecie z nami jeździć i wspierać nas w działaniach Fundacji Droga Lotha.Wyśmienite jedzenie serwowała ekipa Archeozdroje z Międzyzdrojów, za co również dziękujemy.
Oczywiście całość nie udałaby się gdyby nie Przemek Kołosowski, który był organizatorem całego obozu rycerskiego :)

 
 Wreszcie podziękowanie dla Programu Społecznik – Budżet Obywatelski 2018 dzięki któremu mogliśmy zrealizować tak niesamowity Festiwal Machin Oblężniczych w Chwarszczanach! 
 
Liczymy, że za rok będziemy mieli szansę kontynuować nasze dzieło i ponownie Pomorze Zachodnie będzie nas wspierać!


Dziękujemy Krzysztofowi Pezda za reprezentowanie Fundacji Drogi Lotha w walkach rycerskich! Gratulujemy debiutu!!!Podobnie dziękujemy Pawłowi Cicheckiemu i jego przyjaciołom za reprezentowanie Drogi Lotha i Młynu Papiernia w Turnieju Łuczniczym - zaskoczyliście wszystkich zgarniając wszystkie 3 nagrody!!! Gratulujemy i zapraszamy abyście z nami zostali dłużej w obozie.Oczywiście nasz wspaniały Fundator! Joerg von Ameln Dzieki za wszystko!To był niesamowity weekend i setki, a może nawet tysiące osób, które nas odwiedziły w Chwarszczanach! Zadanie publiczne było finansowane ze środków z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego! 
Dziękujemy! https://youtu.be/TH7nd2ATEWQ


#programspołecznik, #pomorzezachodnie, #społecznik, #społecznik2018

Chojna24!

Popularne posty