DZIĘKUJEMY!!!
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za głosy, które przyczyniły się do zakwalifikowania naszych projektów do dofinansowania z Programu Społecznik 2019-2021. Dzięki Wam już 14 września odbędą się WARSZTATY RZEMIOSŁ DAWNYCH W SWOBNICY oraz przeprowadzimy lekcje na temat GRYFITÓW - RODU WSPIERAJĄCEGO SZPITALNIKÓW.
Chcielibyśmy podziękować każdej osobie, która na nas zagłosowała, ale nie wiemy kim były te osoby. DZIĘKUJEMY więc osobom, które zaangażowały się w kampanię promocyjną: Grzegorz Przemyslaw Badziag Robert Maziarz, Ryszard Mizgier, Marcin Martin, Paweł Cichecki, Krzysztof Pezda, Katarzyna Tworek, Renata Szarłowicz, Aleksandra Miodońska, Anna Nowak, Marta Sykucka, Jakub B Broch, Agnieszka Jachym, Tomasz Zalewski, Grażyna Zalewska, Anna Marczyńska, Anna Isakiewicz-Gorczyca, Nasza wspaniała Bożenka!, ZROT, Marzena Sz, Dawid Bugajski. Przypuszczam, że nie jestem w stanie wymienić wszystkich zaangażowanych w kampanie głosowania na nasze projekty. 

Link do wyników :)


Dzięki Wam możemy zrealizować nasze pomysły na pokazanie historii od tej praktycznej strony zarówno w plenerze jak i szkołach do których pojedziemy z pokazami. 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!                                       OBA PROJEKTY PRZESZŁY!!!

Popularne posty